Biz Kimiz?

TT Magazin Dergisi; 2004 yılından bu yana, kaliteli ve bilgilendirici içeriği ile okunurluluk oranını üst seviyede tutmuş, doğru ve etkin dağıtım yaparak reklam veren şirketleri, hedef kitlesi ile maksimum noktada buluşturmuştur.

ETKİMİZ

Şu anda sektörün en önde gelen dergileri arasında bulunan TT Magazin,

iki ayda bir yayınlanmakta ve 4.000 adet basılmaktadır. Dergimiz, özellikle fuarların yoğun olduğu dönemlerde ise 5.000 adet basılmaktadır. Türkiye çapında ücretsiz olarak ve posta yoluyla dağıtılan dergimiz, aynı zamanda Türkiye genelinde 7.000 e-posta adresine de online olarak ulaştırılmakta ve okuyucu sayısı böylelikle toplamda 11.000 kişiye tekabül etmektedir.

KİTLEMİZ

Sürekli güncellenen dağıtım listesi ile;

TT Magazin; Otomotiv Sanayi, Havacılık ve Savunma Sanayi, Medikal Sanayi, Beyaz Eşya Sanayi, Kalıpçılık Sanayi, Gemi İnşaa Sanayi, Boru Sanayi, Demir Çelik Sanayi, İş Makinaları ve Techizat sanayi, Tarım Araç ve Gereçleri Sanayi ve benzeri sektörlerde bulunan firmalara, derneklere ve birliklere, üniversitelere gönderilmekte; ayrıca Sanayi ve Ticaret Odalarına, Kütüphanelere, Uluslararası Ticari Ataşeliklere ulaştırılmakta ve ilgili tüm sektörel fuarlardaki tüm katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Yayın Perdiyodu: İki ayda bir, Ebat: 22cm x 30cm, Kapak: 250 gr mat kuşe kağıda selafon kaplı, İç Sayfalar: 90 gr mat kuşe, Baskı: Cilt dört renk ofset baskı – Amerikan cilt, Baskı Adedi: 4.000 – Fuar Sayıları 5000, İç Sayfa Sayısı: 96