AKMAKİNA, satış ve hizmette 4’de 4 yaptı ve distribütörü olduğu 4 markadan da yılın en çok satış yapan ödülünü aldı.

HYUNDAI-WIA’dan “Best Dealer In The World”

Teknoloji devi Hyundai-Wia’nın bu yılda Dünya Satış Birincisi AKMAKİNA. 1991 yılında Türkiye distribütörlük anlaşmasını AKMAKİNA ile imzalamış ve ülkemizde satış ve satış sonrası hizmetlerine ilk adımını atmıştır. AKMAKİNA, 15 yıldır her sene olduğu gibi yine bu sene de satışta dünya şampiyonluğunu korudu.  

HANWHA’dan “Dealer Of The Year”

HANWHA, makine sektöründe 50 yılı aşkın süredir edindiği uzmanlık ve bilgi birikimi ile pazarda teknik avantaj sağladı. Her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan,  müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çözümler geliştirmeye odaklanan, şimdilerde küresel pazarda öncü olmak için adımlar atan HANWHA’nın, Satış Direktörü William Jung birincilik ödülünü AKMAKİNA ile bizzat paylaştı. 

KAFO’dan “Best Dealer In Europe 2021”

KAFO, 2012 yılından bu yana uluslararası Türkiye distribütörü olarak AKMAKİNA ile anlaşmasını sürdürüyor. AKMAKİNA, KAFO’nun yüksek kaliteli köprülü işleme merkezleri ile yine her yıl olduğu gibi bu yıl da “En çok satış yapan” ödülünü kazanmaktan gurur duydu. 

AKIRA-SEIKI’den “Dealer Of The Year”

AKIRA-SEIKI, günümüzde yüksek performanslı ve kaliteli CNC dik işleme merkezleri ve yatay işleme merkezleri üretimi ile üretim ve pazarlama ağında 20 yıldır uzman… Uygun fiyat stratejisini uzun yıllardır koruyan, her geçen gün büyüyen marka ile bu yolda yürüyen AKMAKİNA, bu sene de birinciliğini korudu.