Şirketler 3 Boyutlu Ölçme Sistemlerini, üretimin ve ürünlerinin kalitesini belgelemek ve iyileştirmek için kullanıyor. COORD3 makinasında kullanılan TouchDMIS, yapay zeka ile entegre edilip kullanım kolaylığı ve yüzde 100 dokunmatik ara yüze sahiptir.

TouchDMIS hem dokunmatik hem de lazer ölçme veya tarama sistemlerini destekleyerek hem bilgisayar hem de tablet üzerinden kullanılabilir. COORD3, köprülü makinalarda Gantry tarzı büyük makinalarda üretilebilir kabiliyete sahiptir. Gantry CMM’lere otomatik ve manuel modeli içeren bir dizi ölçüm makinesine sahiptir. Başlıca havacılık, savunma, otomotiv medikal, genel makina üretimi, kalıpçılık ve diğer önemli sektörlerde yıllardır kullanılmaktadır.

Endüstriyel çözümler

Köprü tipi CMM

Küçük hacimli hassas ( otomotiv ve uçak sanayi ) parçalar için granit tablalı yüksek performanslı ekonomik tezgahlar grubudur: (En küçük-ARES, en büyük KRONOS).


Gantry-Gezer tip CMM
Çok geniş ebatlı (ağır döküm ve kalıp) parçalara yönelik mükemmel performansı garanti eder. Sabit ayak ve üst taşıyıcı kızaklar üzerinde kule hareket ederken, altında parça yükleme boşaltma ve operatör için kolay işletim alanını temin eder.
Yatay Sütunlı CMM
Kabul tipi metal karoseri ve şasi, oto camları, plastik ön konsol parçalarının ve fikstürlerin ölçümünde faydalanılan modeller;
Swan SI: X ekseni bağımsız bir ray üzerinde yürür.
Swan L: X ekseni döküm pleyt üzerine monte edilmiştir.
Jupiter: X ekseni yere gömülü çalışır, kuleler tamamen örtülüdür ve çift taraflı çalışabilir.