ER-EL,, 1989‘dan beri kalıp bağlama ve işleme ekipmanlarında markayı, güven ve kalitenin simgesi haline getiren ürünlerin üreticisi… Sağladığı güven ve kaliteyi sağlamlaştırdığı yatırımlarıyla da marka, adından sıkça söz ettiriyor. Gözünü Uzakdoğu’ya diken ER-EL, ihracatını daha da artırmak için E-Ticaret’e adım attı. 

Mevcut kapasite, ürün çeşitliliği ve istihdam alanında, grafikte yükselen bir çizgiyle her geçen gün daha sağlam ve emin adımlarla ilerleyen ER-EL; bugün başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35’i askın ülkeye ihracat yapıyor. Firma, 2017 yılında taşındığı yeni fabrikasında; üretim tesisi ve yönetim binası alanında dinamik ve uzman kadrosu ile gerek standart gerek proje bazlı fikstür çözümleri ile müşteri memnuniyeti için üstün performansla çalışıyor. 

E-TİCARET’E ADIM… 

Firma 2023 yılı itibari ile E-Ticarete adımını atıp uzman kadrosu ile birlikte erelshop.com’u hayata geçirdiğinin müjdesini verdi. Kullanıcının 4000’den fazla ürüne bir kerede ulaşıp, merak ettiklerine anında cevap bulabildiği “Erelshop” kendini her geçen gün geliştirmeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Çünkü ER-EL, 2023’te rotasını Uzakdoğu’ya çevirdi. Marka, özellikle e-ticaret vasıtası ile ihracatı arttıracak yeni projelere başladığını bildirdi. 

AR-GE’YE YÜZDE 25’LİK DEV BÜTÇE AYIRDI

Şirket olarak gelişimin inovasyondan geçtiğine inandıklarını ifade eden Genel Koordinatör Maşide Doğdu, “AR-GE çalışmalarına yüzde 25 bütçe ayırdık. İthal ikamesi olan yüksek güvenlikli ve teknolojik ürün kapsamında katma değerli sistemleri üretimimize kattık. Geliştirdiğimiz hızlı kalıp değiştirme sistemi ile bu eylem çok kısa sürede ve emniyetli bir şekilde tamamlanıyor. Bu hidrolik clampler, kendi içlerinde oldukça çeşitli kullanım alanlarına sahip. 1-80 ton sıkma gücüne sahip bağlama ekipmanlarıyla pres ve enjeksiyon tezgahlarında, her bir tezgaha proje bazlı kurulum gerçekleştirebiliyoruz” dedi. 

Er-El; 18-23 Eylül’de gerçekleşecek EMO Hannover, 22-25 Kasım’da Plast Eurasia, 29 Kasım -2 Aralık tarihleri arasında da BUMATECH fuarlarının katılımcısı olacak.