GF ve EMCO gibi önde gelen takım tezgahları markalarının distribütörü olan Erkan CNC, komple üretim hattı için Tayvanlı üreticiler Apec ve Gentiger ile bayilik sözleşmesi imzaladı.

Erkan CNC Teknolojileri Şirketi, üretim hattında esnek çözümler sunmak amacıyla Tayvanlı iki yeni takım tezgahı markasıyla bayilik sözleşmesi imzaladı. Havacılık sektöründe iddialı 5 eksen işleme merkezleri üreticisi APEC ve Köprü Tipi tezgahların başarılı üreticisi Gentiger, Erkan CNC ile Türk sanayicilerle buluşuyor.

5 EKSENLİ İŞLEMEDE TAM ÇÖZÜM

Tayvan’ın en büyük takım tezgahları üreticisi TT Group bünyesinde yer alan APEC, havacılık, otomotiv parçaları üretiminde ve kalıpçılık sektöründe büyük boyutlu, hızlı ve hassas 5 eksenli makineler üretiyor. Havacılık, uzay sanayi ve otomotiv sektörlerindeki çözümlere odaklanan APEC, 20 yıllık üretim deneyimine sahip. Fabrika planlaması, akıllı üretim konusunda anahtar teslimi çözümleri kapsayan hizmetler sunmakta. Erkan CNC özellikle markanın 5 eksenli çift kolon işleme merkezi modellerini pazara sunuyor. 

“ASYA KAPLANI” TÜRKİYE’DE

Erkan CNC’nin sözleşme imzaladığı Tayvanlı diğer marka Gentiger ise sağlamlığı ve hassas işleme özellikleriyle tanınıyor. Marka özellikle büyük ebatlı kalıp ve parçaların yüksek hassasiyet ve yüksek hızda işlenmesine odaklandı. Tayvan’ın önde gelen inovatif firmalarından biri olan Gentiger’ın 30 yıllık üretim deneyimi bulunuyor. Erkan CNC Gentiger’ın 3 eksenli köprü tipi tezgahlarını Türk sanayicilere sunuyor.

“LİDER ÇÖZÜM SAĞLAYICISIYIZ”

Erkan CNC Genel Müdürü Serdar Basri Akgün, temsil ettikleri teknolojiler ve ürün yelpazesiyle, üretimin her noktasında kapsamlı çözümler sunduklarını ifade ederek, “Erkan CNC, sunduğu teknolojilerle ülkemizin lider çözüm sağlayıcısı konumundadır. Başta GF Machining Solutions olmak üzere, Avrupalı ve Tayvanlı lider takım tezgahları üreticileriyle ülkemiz sanayisine ileri teknoloji ürünlerle katkı sunuyoruz. Sanayimizin dünya çapında yakaladığı yüksek ivmenin gerçekleşmesinde rol sahibi olmaktan kıvançlıyız. Havacılık, savunma, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerimizin daha yüksek üretkenliği için üretim hattının her noktasında yüksek performanslı çözümlerimizle yer alıyoruz” dedi.